جهت دریافت آخرین ویدیوهای سایت بر روی ایمیلتان کلیک کنید

54:17
دو شنبه 14 ارديبهشت 1394 | 57024 مشاهده
02:59
پنج شنبه 3 ارديبهشت 1394 | 31901 مشاهده
02:15
پنج شنبه 3 ارديبهشت 1394 | 23931 مشاهده
04:29
چهارشنبه 2 ارديبهشت 1394 | 30057 مشاهده
01:58
چهارشنبه 2 ارديبهشت 1394 | 30087 مشاهده
01:19
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394 | 10891 مشاهده


نیمکت
راهکارهایی برای موثرتر شدن حرکت شنا سوئدی
شنای سوئدی حرکتی است که برای افزایش آمادگی جسمانی انجام می‌شود. این حرکت می‌تواند بدن را ورزیده کند اما باید درست انجام شود.

پای دوچرخه
بسیاری از افراد نو آموز که مراحل اولیه ی شنا را یاد می گیرند ، از اینکه به صورت عمودی در آب قرار بگیرند و پاهای آنها به کف استخر نرسد هراسانند

ده دلیل ورزش کردن به جز کاهش وزن
بار‌ها و بار‌ها به شما درباره‌ی فواید ورزش گفته شده مثلاً کاهش وزن و یا تناسب اندام در کنار این عوامل در اینجا باهم ۱۰ دلیل مهم دیگر که ضرورت انجام ورزش منظم را ایجاب می‌کند را باهم بررسی می‌کنیم.

مرگ تدریجی یک پشت میزنشین!
افرادی که به خاطر نوع اشتغال‌شان ساعت‌های زیاد را پشت میز می‌نشینند خیلی بیشتر از افراد عادی در معرض ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی، آرتروزو حتی استرس و هیجانات روحی قرار دارند...

تمرین بیش از حد در بدنسازی مانع رشد میگردد
ورزش بدنسازی دارای سه رکن اسای تمرین تغذیه و استراحت می باشد که هر کدام در جایگاه خود نقش بسیار مهمی در رشد عضلات ایفا میکنند .

بدنسازی با توپهای بزرگ
ورزش با توپ ، به تقویت عضلات درونی تر كمك می كند.

کاهش بیماری‌های ذهنی با ورزش اسکی
محققان کره جنوبی با بررسی میزان شادی، احساس رضایت و روحیه افرادی که در ورزش اسکی و اسنوبورد فعالیت دارند، دریافتند که این گونه ورزش‌ها سلامت روانی جامعه را افزایش می‌دهد.

10 حرکت مناسب برای ورزش کردن مردان
هرچند ورزش در تمام انواع مختلف می‌تواند برای سلامتی مفید باشد اما با توجه به وضعیت جسمانی مردان، تعدادی حرکات خاص وجود دارد که برای آنها مناسب‌تر است.

رژيم غذايي دکتر اندروويل
رژيم غذايي دکتر اندرو ويل به شما وعده و وعيد الکي نمي دهد. لب مطلب اين است که بايد کم بخوريد و بيشتر ورزش کنيد و البته براي اين هدف اصلي راهکارهاي خوبي به شما پيشنهاد مي کند.

بهترین و مؤثرترین روش برای کوچک کردن شکم
هنگامي كه لباس‌هايي مانند تاپ هاي چسبان مي‌پوشيد از اينكه شكم داريد، و در لباس شكمتان جلوه‌ي بدي را به شما مي‌دهد ناراحت مي‌شويد ويا هنگامي كه شلوار خود را مي‌پوشيد از اينكه دكمه‌ي شلوارتان بسته نمي شود.

نگاهی به تمرینات تخصصی برای گلف‌بازان
گلف از ورزش‌هایی است که نیاز به انجام حرکات کششی و بالا بردن آمادگی جسمانی دارد، اما کمتر به این مساله توجه می‌شود.

همه چیز درباره پارگی رباط صلیبی
آسیب دیدگی رباط صلیبی یکی از شایع‌ترین و خطرناک‌ترین صدمات در بین ورزشکاران است. تحقیقات بسیاری برای پیشگیری از این آسیب و درمان آن صورت پذیرفته است.

هفت حرکت کولمن برای جلو بازوهای استثنایی
پیش از اینکه من بدنسازی را آغاز کنم قدرت خوبی داشتم که از پاورلیفتینگ بدست ٱورده بودم بنابراین زمانی که اغاز کردم به اجرای جلوبازهای سنگین جلوبازوهایم منفجر شدند

تاثیر تغذیه پیش از مسابقه در مدال‌آوری
وعده غذایی کامل چیست؟

عوارض داروهای کاهش وزن
داروهای کاهش وزن فقط باید توسط افرادی که به دلیل وزن بالا در معرض خطر مشکلات سلامتی‌ و پزشکی‌ قرار دارند استفاده شود ...

ورزش مناسب برای افراد مبتلا به انسداد ریه
انسداد ریه یا CoPD باعث ایجاد تنگی نفس و مشکلات تنفسی دیگر می‌شود. افراد مبتلا به این بیماری به سختی می‌توانند ورزش کنند. بعضی از ورزش‌ها برای این افراد مناسب و قابل انجام هستند.

آنچه باید در مورد مکمل‌های غذایی بدانیم
دلیل استفاده از مکمل غذایی به جای غذا یا در کنار آن چیست؟ آیا استفاده از آن برای همه همه لازم است؟ چه کسی مجاز به تجویز مکمل است...

کاهش وزن پس از زایمان
یکی از موضوعاتی که مادران جدید را نگران میکند این است که قادر به کاهش اضافه وزنی که در طول مدت بارداری شان ایجاد شده نیستند.

2000 کالری معادل چه مقدار مواد غذایی است؟


مقدار پنهان قند در مواد غذایی