جهت دریافت آخرین ویدیوهای سایت بر روی ایمیلتان کلیک کنید

54:17
دو شنبه 14 ارديبهشت 1394 | 57051 مشاهده
02:59
پنج شنبه 3 ارديبهشت 1394 | 31929 مشاهده
02:15
پنج شنبه 3 ارديبهشت 1394 | 23956 مشاهده
04:29
چهارشنبه 2 ارديبهشت 1394 | 30091 مشاهده
01:58
چهارشنبه 2 ارديبهشت 1394 | 30166 مشاهدهتاريخ : دوازدهم تير 1394 ساعت 12:02   |   کد : 43434   |   مشاهده : 1860

سیستم ۱-۳-۲-۴
پرسپولیس برانکو با چند علامت سؤال؟
برانکو دوباره پرسپولیس را با سیستم ۱-۳-۲-۴ می‌چیند و امیدوار است فصل خوبی را با این تیم سپری کند.
باتوجه به خریدها و همینطور حفظ چند بازیکن خوب در پرسپولیس، ترکیب پرسپولیس فعلا به شکلی در آمده که شاید هواداران را کمی به فصل بعد امیدوار کند. عالیشاه و طارمی دو بازیکنی بودند که در این تیم ماندند و با جذب بازیکنانی چون کامیابی نیا و رامین رضائیان قرمزها امیدوارند فصل خوبی را سپری کنند.

ترکیب پرسپولیسی چه شکلی است؟

سرمربی کروات پرسپولیس به سوشا مکانی اعتقاد خاصی دارد. برانکو او را به عنوان گلر اول انتخاب کرده و قصد دارد یک دروازه‌بان ایرانی را نیمکت‌نشین سوشا کند. البته سوشا مکانی ۳ هفته اول لیگ را به دلیل محرومیت از دست داده است(برانکو امروز گفت او فقط یک هفته محروم است و دو هفته بعدی اش را بازی می کند!) محسن بنگر نفر اول خط دفاع پرسپولیس جدید است و برخلاف نظر هواداران پرسپولیس و افکار عمومی، سیدجلال حسینی مد نظر برانکو نیست. سرمربی پرسپولیس سخت به دنبال جذب یک مدافع خارجی – گفته می‌شود لوکا ماریچ- است تا از او و بنگر زوج جدید خط دفاع سرخپوشان را بسازد.

بدیهی است در این شرایط علیرضا نورمحمدی نیمکت‌نشین پرسپولیس شود. با جذب رامین رضاییان تکلیف دفاع راست پرسپولیس از حال مشخص است، مگر آنکه برانکو بخواهد از رضاییان در گوش راست استفاده کند و بابک حاتمی را در دفاع راست بگمارد که بسیار بعید به نظر می‌رسد. اولین علامت سؤال پرسپولیس مدل برانکو – حداقل تا به الان – دفاع چپ این تیم است. وضعیت حمید علی‌عسگری تا حدود زیادی نامعلوم است و باشگاه کماکان در حال مذاکره با مهرداد جماعتی است؛ بازیکنی که هنوز یک فصل دیگر با فولاد خوزستان قرارداد دارد اما به پرسپولیسی‌ها اطمینان داده خودش رضایتنامه‌اش را از باشگاه جنوبی خواهد گرفت. در غیاب احمد نوراللهی که دوران نقاهت خود را می‌گذراند و گفته می‌شود به ۵ هفته ابتدایی لیگ نمی‌رسد، مهرداد کفشگری و کمال کامیابی‌نیا دو هافبک تدافعی پرسپولیس در هفته‌های ابتدایی لیگ پانزدهم به شمار می‌روند.

هادی نوروزی که در لیست برانکو بود و با پرسپولیس سفید امضا کرد، مثل فصل گذشته گوش راست سرخپوشان خواهد بود. پست گوش چپ هم با تمدید قرارداد امید عالیشاه به این بازیکن تکنیکی و مؤثر می‌رسد که از بهترین‌های فصل گذشته بود. با توجه به جدایی محمد نوری به نظر می‌رسد تنها یک بازیکن جایگزین باشد و او هم فرشاد احمدزاده است؛ هافبکی چپ‌پا و تکنیکی که در لیگ چهاردهم به عنوان گوش راست و چپ برای تراکتورسازی تبریز توپ زد ولی با وجود هادی نوروزی و امید عالیشاه بالاجبار باید پشت سر تک‌مهاجم پرسپولیس بازی کند. بی‌برو برگرد مهدی طارمی پدیده پرسپولیس و شاید فوتبال ایران در لیگ چهاردهم بود که به عنوان بازیکنی خطرناک، تکنیکی و سرعتی می‌تواند کابوس مدافعان حریف باشد. برانکو هم اصرار زیادی داشت تا این بازیکن در پرسپولیس حفظ شود و بالطبع پست مهاجم نوک سرخپوشان هم به مهدی طارمی خواهد رسید.

منبع:خبرآنلاین

    
برچسبها :  برانکو , پرسپولیس , سوشا مکانی
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نام  
ايميل    
توضيحات