جهت دریافت آخرین ویدیوهای سایت بر روی ایمیلتان کلیک کنید

54:17
دو شنبه 14 ارديبهشت 1394 | 57051 مشاهده
02:59
پنج شنبه 3 ارديبهشت 1394 | 31929 مشاهده
02:15
پنج شنبه 3 ارديبهشت 1394 | 23956 مشاهده
04:29
چهارشنبه 2 ارديبهشت 1394 | 30091 مشاهده
01:58
چهارشنبه 2 ارديبهشت 1394 | 30166 مشاهدهتاريخ : پانزدهم تير 1394 ساعت 22:08   |   کد : 43446   |   مشاهده : 2397

جنجالی ترین انتقال لیگ ایران رقم خورد
مدافع تراکتورسازی حتی بدون این که به سپاهان برود هم شایعات زیادی پشت سرش بود که مطمئنا با این انتقال شایعات چندین برابر خواهد شد.
علیرضا فغانی در یکی از مصاحبه‌هایی که بعد از بازی جنجالی تراکتورسازی داشت گفت: «به جای تهمت زدن و انتقاد از من از بازیکنان تراکتور انتقاد کنید. منتظر باشید و ببینید کدام یک از آنها در فصل نقل و انتقالات به سپاهان می‌رود.»

بالاخره این اتفاق افتاد و یکی از بازیکنان تراکتور به سپاهان رفت، آن هم جنجالی‌ترین بازیکن یعنی حبیب گردانی. این بازیکن حتی بدون این که به سپاهان برود هم شایعات زیادی پشت سرش بود که مطمئنا با این انتقال شایعات چندین برابر خواهد شد.

پنج هفته‌ای به پایان لیگ چهاردهم مانده بود که از تبریز شایعه‌های متنوعی به گوش می‌رسید. از همان زمان شائبه کم‌کاری حبیب گردانی و مهدی کیانی مطرح شده بود. شائبه‌هایی که ابتدا جامعه فوتبالی آن را به بدبینی نسبت داده بود.
اما حالا مشخص شد، صحبت‌هایی که از روی سکوهای یادگار امام بلند شده بود خیلی هم بی‌راه نبود. همان طور که تراختوری‌ها پیش‌بینی کرده بودند گردانی امروز لباس سپاهان را به تن کرد.

این انتقال در حالی رخ داد که گردانی از پرسپولیس هم پیشنهاد داشت. مهدی کیانی هم قصد ندارد برای فصل آینده در تراکتورسازی توپ بزند. آیا سپاهان از همان زمان مذاکره را با بازیکنان تراکتورسازی آغاز کرده بود؟

مدافع جدید سپاهانی‌ها در آخرین مصاحبه‌اش آتش این جنجال را بیشتر کرد و در نقل قولی طوفانی گفت: «از خوشحالی این که توانستم به سپاهان بیایم دیشب خوابم نبرد!»

مطمئنا هواداران تبریزی به راحتی از این نقل قول مدافع سابقشان نخواهند گذشت.از سوی دیگر با این انتقال هواداران و مسئولان پرسپولیس هم از مدافع سابق تراکتورسازی دلخور و عصبانی شده اند. چرا که گردانی با استفاده از بازارگرمی از نام پرسپولیس به چانه زنی با سپاهانی ها پرداخت و همه سرخ ها را سر کار گذاشته بود.


    
برچسبها :  علیرضا فغانی , تیم فوتبال تراکتورسازی , تیم فوتبال سپاهان , حبیب گردانی , مهدی کیانی
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نام  
ايميل    
توضيحات